En İyi Oyuncu Kulaklıkları 2022

En İyi Oyuncu Kulaklıkları 2022

Emre GürEditör
Odak modu
En İyi Oyuncu Kulaklıkları 2020

En iyi oyuncu kulaklıkları 2022 arasında farklı markaların ürettiği önde gelen 5 oyuncu kulaklığı bulunmakta. Oyuncular için bilgisayarın gücü kadar, ekipmanlar da önemli. Mouse, kulaklık ve klavye gibi bilgisayar ekipmanları; oyun esnasında performansı arttıracak ve konfor sağlayacak ekipmanlar arasında başta gelenlerden bazıları. Oyuncu ekipmanları arasında önemli bir yeri olan oyuncu kulaklıklarında doğru seçimi yapmak, kullanıcıları bir adım öne atmakta.

Piyasada birçok oyuncu kulaklığı bulunmakta. Ancak bu kulaklıklar arasında kendisini kanıtlamış firmaların ürünleri de bulunuyor. Oyuncular kulaklık alırken; ses kalitesi, kullanım rahatlığı, dış görünüş, sağlamlık gibi özelliklere dikkat etmekte. Peki en iyi oyuncu kulaklıkları 2022 listesinde hangi kulaklıklar bulunuyor?

En İyi 5 Oyuncu Kulaklığı

Razer Tiamat 7.1

Razer markası, bilgisayar ekipmanları üreten bir marka. Özellikle oyuncalara hitap eden ürünler üreten Razer, kulaklık konusunda da öne çıkan firmalardan birisi. Kulaklıklarının konforu, ses kalitesi ve tasarımı en önemli özelliklerden. En iyi 5 oyuncu kulaklığı listesinde bulunan, Razer Tiamat 7.1’de de bu özelliklerin hepsi bulunuyor.

Razer-Tiamat-7.1-img

Razer Tiamat 7.1’in özellikleri şu şekilde: 40mm sürücü çapı, 300cm kablo uzunluğu, 188dB ses hassasiyeti, 7.1 gerçek çevresel ses çıkışı, 32Ohm empedans, 20Hz-20kHz frekans. Kulaklığın bu teknik özellikleri dışında farklı yetenekleri var. RGB ışıklandırmayla renklendirilmiş Tiamat 7.1, 10 adet sürücüye ve 5 adet jaka sahip. Ayrıca uzaktan kumanda edilebiliyor. Bunlarla beraber kaliteli bir mikrofona sahip olması, onu öne çıkaran etkilerden. Dış yapısında konforlu bir kullanım sağlayan Razer Tiamat 7.1, en iyi oyuncu kulaklıkları 2022 listesinde ön sıralarda yer almakta.

SteelSeries Arctis 5

SteelSeries, oyuncu kulakları üreten firmalar arasında yer alıyor. Diğer oyuncu ekipmanlarını üretse de SteelSeries’in en ünlü ürünleri, oyuncu kulaklıkları. Bu kulaklıklardan birisi de SteelSeries Arctis 5. Arctis 5, kulaklık modeli oyundan günlük kullanıma birçok alanda rahatça tercih edilebilir. Kablo araçlığıyla cihazlara bağlanan Arctis 5, teknik özellikler bakımından da oldukça iyi bir performans sunmakta.

Tıkla, konuyla ilgili düşüncelerini paylaş.

SteelSeries-Arctis-5-img

Arctis 5’in bazı özellikleri: 100 Hz-10kHz mikrofon frekansı, 32Ohm empedans, 40mm sürücü çapı, 98 dB hassasiyet, 20Hz-22kHz ses frekansı ve 7.1 Headphone:X ses çıkışı. Bu özelliklerinin yanında dış görünüş olarak oldukça ilgi çekici olan Arctis 5, pasif gürültü önleme özelliğine de sahip. Ayarlanabilir kafa bandı sayesinde konforlu bir kullanım sunuyor. Önde gelen modellerden olan SteelSeries Arctis 5, en iyi oyuncu kulaklıkları 2022 arasında bulunmakta.

HyperX Cloud Flight

HyperX, oyuncu ekipmanları üreten markalar arasında bulunan ve önde gelen firmalardan birisi. HyperX’in Cloud Flight oyuncu kulaklığıysa son teknoloji ile üretilmişi oldukça iyi performans sağlayan kulaklıklar arasında.

HyperX-Cloud-Flight-img

HyperX Cloud Flight’in bazı özellikleri şu şekilde: Kablosuz bağlantı, 32Ohm empedans, 30 saat kullanım süresi, 50mm sürücü çapı, 20m kullanım uzaklığı, stereo ses çıkışı, 106dB ses hassasiyeti, 20Hz-20kHz ses frekansı. Kablosuz kullanım imkânı sunan bu modelin tasarımı da oldukça ilgi çekici. LED aydınlatma kullanılan kulaklıkta, ayarlanabilir kafa bandı ve dönebilen kulaklıklar bulunmakta. Ayrıca konforu arttırmak için rahat bir kafa yastığı eklenmiş. En iyi 5 oyuncu kulaklığı arasında bulunan HyperX Cloud Flight, tercih edilebilir bir kulaklık modeli.

Logitech Astra A10

Logitech Astra A10, Logitech firmasının ürettiği oyuncu kulaklıklarından birisi. Logitech, birçok oyuncu ekipmanı üretmekte. Bunlardan bazıları da oyuncu kulaklıkları. Farklı modelleri bulunan bu kulaklıklar arasında Logitech Astra A10, özellikleriyle öne çıkmakta.

Logitech-Astra-A10-img

Logitech Astra A10’nun bazı özellikleri: stereo ses çıkışı, 104dB hassasiyet, 32Ohm empedans, 40mm sürücü çapı, pasif gürültü önleme, 20Hz-20kHz ses frekansı ve son olarak üstün performans sağlayan mikrofon. Kulaklık dış tasarımıyla göze hitap etmekte. Bunun yanında oldukça konforlu. Logitech Astra A10, sunduğu performansla en iyi oyuncu kulaklıkları 2022 arasında yer almakta.

Asus ROG Strix Fusion

Profesyonel oyuncu bilgisayarları üreten Asus, oyuncuların kullanabileceği kulaklıklar da üretmekte. Bu sektörde kendisini kanıtlaması Asusu’u öne çıkaran özelliklerden birisi. En fazla tercih edilen kulaklık modelleri arasında yer alan Asus ROG Strix Fusion, Asus’un önde gelen kulaklık modellerinden.

Asus-ROG-Strix-Fusion-img

Asus Strix Fusion’nun bazı özellikleri şu şekilde: 71. Sanal çevresel ses çıkışı, 50mm sürücü çapı, yüksek çözünürlüklü ses performansı, RGB aydınlatma, pasif gürültü önleme, kablosuz bağlantı. Kulağı çevreleyerek oldukça iyi bir performans sunan bu model, 4.2 Bluetooth standartına sahip.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
Sıradaki

Diğer haberler

X