Para Kazandıran Uygulamalar 2020 (En İyi 15 Uygulama)

Para Kazandıran Akıllı Telefon Uygulamaları Nelerdir?
Abone Ol: 
G o o g l e News

Emre Gür

Editör

6 ay önce

22.11.2020 02:12:56

2.602 Okunma

facebook twitter whatsapp

Para Kazandıran Uygulamalar Nelerdir? Para, yaşamak için kullanılan bir kâğıt parçasıdır. Yiyecek, içecek ve giyecek ihtiyaçlarını karşılama yönünde para kullanılır. Elbette paranın bu işe yaradığını herkes biliyor. Ancak zor para kazanmak ile kolay para kazanmak arasında dağlar kadar fark vardır.

Teknolojik çağın insanları olduğumuz için artık kolayca ve zahmetsizce para kazanma yollarını arıyoruz. Elbette böyle bir yol var mı diye düşündüğümüz de cevaba evet diyebileceğimiz pek çok uygulamalar karşımıza çıkıyor. Öyleyse para kazandıran uygulamalar hangileridir? Birlikte inceleyelim.

Oyun oynayarak para kazanmak

Para Kazandıran Uygulamalar 2020

Hadi

Hadi

Hadi uygulaması, ülkemizin ilk canlı yayın aracılığıyla para ödülü kazandıran bir bilgi yarışmasıdır. Her gün canlı yayın sunan bu özel uygulama bünyesinde çeşitli türden yarışmalar yapılıyor. Sorulan tüm soruların cevaplarını doğru şekilde bilenler parayı kazanmayı hak ediyor. Belirli günlerde 3 yarışma birden yapılabiliyor.

Bazı günlerde birçok belirli kategorilerde yarışmanın olduğu gibi genel olarak müzik, film, spor, magazin, futbol kategorileri var. Bu kategoriler için sorular kolaydan zora doğru ilerliyor.

Foap

Foap

Foap uygulaması fotoğraf çekmeyi sevenler için harika bir uygulamadır. Bolca fotoğraf çekerek uygulamaya yükledikten sonra bazı firmalar sizden çektiğiniz fotoğrafları almak isteyebilirler. Akıllı telefondan çektiğiniz her fotoğraf Foap uygulaması üzerinden satılabilir bir hal alıyor.

Eğer fotoğrafınız satılırsa PayPal’dan paranızı çekebiliyorsunuz. Ücretsiz şekilde sunulan bu uygulama içerisine satılan her fotoğraf için %50 komisyon alınıyor. Birçok görev de ise 50$’dan başlayan ödül kazanma şansınız bulunuyor.

Bounty

Bounty

Bounty ile para kazanmanız hem eğlenceli hem de esrarengiz olabilir. Çünkü siz burada sanki özel bir ajan görevi yapıyormuşsunuz gibi gizli işler sizlerden istenir. İstenen görevleri yerine getirdiğiniz takdirde paranız hesaba yatar. Görevlerden bir kaçı gizli müşteri, anketler ve uygulama testi kontrolü gibi görevlerdir.

İlgini çekebilir:  Ocak Ayında Ücretsiz Verilecek Xbox Game Pass Oyunları Belli Oldu

Birçok görev zor olsa bile ödemeler o kadar artıyor. Bir mağazaya giderek fotoğraf çekmek, markette bulunan bir ürünün fotoğrafını çekmek, kafe veya restorana gittikten sonra hizmet derecesini kontrol etmek, mağazalara müşteriymiş gibi gidip hizmetin kalitesini kontrol etmek ve anket doldurmak. Bu görevleri yerine getirenler paralarını kazanıyorlar.

Uygulamayı indirdikten sonra yapabileceğiniz görevleri kontrol edip hemen başlayabilirsiniz.

Paypal‘dan ödeme alabilmek için forum sitelerinde belirli bir komisyon karşılığında hizmet veren kişilerle çalışabilirsiniz.

Oyna Kazan

Oyna Kazan

Oyna kazan uygulaması canlı bilgi yarışması üzerinden para kazandıran bir diğer uygulamadır. Yarışmanın kuralı sona bir kişi kalana kadar devam etmektir. Son kalan kişi büyük ödülü alıyor. Fakat sadece 1 kişi para kazanmıyor elbette. Oyunun kazandıran bölümü olduğundan özel olarak elenmemiş kişilere para veriliyor. Ama büyük ödül sadece bir kişinin oluyor.

Yarışmada diğer kural olarak joker sistemi bulunuyor. Çift cevap jokeri, cevap eleme jokeri ve ekstra can jokeri. Yarışmanın kategorileri belirlenmemiş olarak sunuluyor. Genellikle genel kültür soruları soruluyor ve ilk sorudan diğer sorulara zorluk derecesi artıyor.

İçeriğin devamı için diğer sayfaya geçiniz.

1 2

reklamı kapat