Acun Ilıcalı: Kullanıcılardan Anlayış Bekliyorum! 2021

Acun Ilıcalı: Kullanıcılardan Anlayış Bekliyorum! 2021

Emre GürEditör
Odak modu

Acun Ilıcalı, 1 Ocak 2021 tarihinde kullanıma sunduğu Exxen platformu hakkında yeni açıklamalar yaptı. Ilıcalı, yaptığı açıklamada, platformun 9.90 TL’lik “RKLMVR” paketinin reklamlı olmasından dolayı yakınan kişilere mesaj gönderdi.

Acun Ilıcalı, Exxen’in Ücreti 40 TL Olmalıydı!

Ilıcalı, “RKLMVR” paketinin hem ücretli hem de reklamlı olmasından dolayı yakınan kişilere seslenerek “Aslında 40 TL olmalıydı” dedi. Açıklamanın devamında Ilıcalı, Exxen‘de toplam 50 içeriğin bulunduğunu ve bu içeriklerin her hafta yeni bölümlerle güncelleneceğini bildirdi.

Exxen Hataları... Exxen'de Karşılaşılan Bazı Hataları Sizler İçin Derledik! 2021
İlgili YazıExxen Hataları... Exxen'de Karşılaşılan Bazı Hataları Sizler İçin Derledik! 2021 🔥

Ilıcalı, bu girişime ilk başlarken, platformu herkesin kullanabilmesi için fiyatların çok uygun olacağını açıklamıştı. Ancak uygun fiyatlarla geniş içerik yelpazesi oluşturmanın imkansız gibi görünmesi üzerine Ilıcalı ve ekibi bu konu üzerine çalışma yaparak ilk paketi reklamlı olarak %50 indirimli kullanıma sunma kararı almış gibi gözüküyor.

Ilıcalı’nın Exxen açıklaması;

Biz aslında hiçbir matematik hesabıyla platforma ayırdığımız bütçeyi üyelikle karşılayamadığımızı gördük. Çünkü her şeyi yeniden üretiyoruz. Ücretimiz 9.90 TL. Aslında olması gereken 40TL’ydi. Bu noktada da seyirciden anlayış ve destek bekliyorum.

Bazı kişiler EXXEN’in hem ücretli hem de reklamlı olmasına tepki göstermişti.

Exxen Sihirli Annem 1. Bölüm İzlenimleri (Oyuncuları Kimler?)
İlgili YazıExxen Sihirli Annem 1. Bölüm İzlenimleri (Oyuncuları Kimler?) 🔥
Haberdar ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
X