Alaattin Çakıcı’dan Kemal Kılıçdaroğlu’na yeni mektup! Son dakika…

Alaattin Çakıcı’dan Kemal Kılıçdaroğlu’na yeni mektup! Son dakika…

Emre GürEditör
Odak modu
Cumhuriyer Halk Partisi'nin Alaattin Çakıcı Hakkında Basın Açıklaması

Alaattin Çakıcı, bu sabah Fox TV’de İsmail Küçükkaya’nın konuğu olan Kemal Kılıçdaroğlu’nun canlı yayında kendisi hakkında yaptığı konuşma’nın ardından basın danışmanı Ferhat Aydoğan aracılığı ile bir basın açıklaması yayınladı.

Kılıçdaroğlu, bugün canlı yayında Çakıcı hakkında ne dedi?

Kemal Kılıçdaroğlu: “Bir mafya bozuntusunun tehdidi bana ulaştırılınca sadece gülümsedim. Kim oluyor Allah aşkına? Beş paralık adam, beş paralık adam. Beni üzen nedir biliyor musunuz? O beş paralık adamın MİT’in arkasına sığınması ve bununda Devlet Bahçeli tarafından dile getirilmesi. Efendim, Ermeni terörünü o önledi(Asala’ya karşı). Akıl var mantık var. Devasa bir Milli İstihbarat Teşkilatı’nı bir suç örgütü ile nasıl yan yana koyarsınız? Siz devlet adamı mısınız? Sizin bir siyasi sorumluluğunuz yok mu? Bizi diğer partiler ile karşılaştırıyorlar. Biz Cumhuriyet Halk Partisi’yiz. Doğrudan doğruya ben hedef alınıyorum. Çünkü ben konuşuyorum.”

Alaattin Çakıcı, basın açıklamasında Kemal Kılıçdaroğlu’na yüklendi.

Alaattin Çakıcı’nın bu sabah yayınlanan canlı yayında, kendisi hakkında çarpıcı açıklamalar yapan Kemal Kılıçdaroğlu için yaptığı basın açıklaması;

“KAMUOYUNA SAYGILARIMI ARZ EDERİM.

Bu sabah FOX TV’de sayın Kılıçdaroğlu şahsım ile ilgili yine bir şeyler zırvalamış. Bu ülkede doğrudan konuşanın kendisi olduğunu bu sebeple hedef alındığını söylüyor. Evet konuşuyor ama bölücülerin ağzı ile konuşuyor “mafya bozuntusu 5 paralık adam” ifadesini kullanmış.

Tıkla, konuyla ilgili düşüncelerini paylaş.

Ona soruyorum,

PKK’ya, silahlı terör örgütlerine, Batıya ve üst akıla hizmet eden Kemal Kılıçdaroğlu, bu millet senin kaç paralık adam olduğunu zaten biliyor. Sen bunu biliyor musun?

Devleti ağzına alıyorsun, iktidar olmaya talipsin. Neden sürekli olarak pkk silahlı terör örgütlerini ve fetö’cüleri savunuyorsun.?

Ülkeni niye Batılı ülkelere ve ABD’ne şikayet ediyorsun. Adamlık para ile ölçülmez. Bu millet her şeyi biliyor. Sana daha evvel söyleyeceğimi söyledim. İnsanlara hakaret etme ve küçük görme hakkını kendinde görüyorsun. Birisi sana konuştuğu zaman ona buna neden pislik atıyorsun. Bir sürü işbirliği yaptığın terör örgütleri var. Boş konuşacağına sen de beni öldürtecek yürek var mı bay Kemal? Bu zorlu süreçte provokatörlük yapacağına devleti yönetenleri rahat bırak. Sende akıl olsa kendini bu kadar küçültmezsin ama Devlet düşmanlarıyla işbirliği yapan kişi de akıl ne gezer. Zaten kardeşin bile söylüyor “AKIL SAĞLIĞI SORUNLARI VAR” diye. Dengesiz konuşmaların ile sürekli devlete zarar vermektesin. Git kendini tedavi ettir. Allah’a iman etmişsen, Allah seni ıslah etsin.
Kamuoyuna Saygılarımla Arz Ederim.

Alaattin ÇAKICI”

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
Sıradaki

Diğer haberler

X