Ünlü Rap Sanatçısı Ben Fero Hakkında Soruşturma!

Ünlü Rap Sanatçısı Ben Fero Hakkında Soruşturma!

Emre Gür

Editör

11 ay önce

403 Okunma

facebook twitter whatsapp

Ünlü rap sanatçısı Ben fero hakkında şarkı ve klip lerinde gençlere kötü örnek oluşturacak unsurlar bulması gerekçesiyle soruşturma açıldı.

Daha önce “mahallemiz esmer” şarkısı ile tanınan ancak Demet Akalın şarkısını Demet Akalın ile birlikte klip çekerek yayınlamasının ardından Ün alan rapçi Ben Fero şarkısı ve kliplerinde geçen ve gençlere kötü örnek oluşturabilecek alkol ve sigara tüketimini özendiren unsurlar bulundurduğu yüzünden savcılığa şikâyet edildi.

Ünlü Rap Sanatçısı Ben Fero

Ben fero hakkında şikâyette bulunan kişinin açıklamaları “ bir klibinde kullandığı küfürlü sözlerden rahatsızlık duydum özellikle kafasına diktiği içki ve bir klibinde kullandığı küfürlü sözlerden rahatsızlık duydum.  Özellikle kafasına diktiği içki şişesi parçaların hakaret ve tehdit içermesi gençlere büyük ölçüde zarar verecek ve onları kötü alışkanlıklara sürükleyecektir diye düşündüm ve gereken mecralara başvurarak şikâyetimi dile getirdim”.

Soruşturma açılan ben Fero’nun durumu ilerleyen zamanlarda ne gibi değişikliklere uğrar henüz bir bilgi yok ancak durumunun Ezhel gibi olma ihtimalinin de göz önünde bulundurulması gerekiyor.