Corona virüsünü başkalarına bulaştırırken görüntülenen ruh hastaları

Corona virüsünü başkalarına bulaştırırken görüntülenen ruh hastaları

Coronavirüs, iddialara göre Çin’in Wuhan kentinde bir hayvan pazarında yayılmaya başlayıp, tüm dünya’da paniğe neden olmuştu.

Emre GürEditör
Odak modu
corona virüsü tükürerek yayan varlıklar

Corona virüs, iddialara göre Çin’in Wuhan kentinde bir hayvan pazarında yayılmaya başlayıp, tüm dünya’da paniğe neden olmuştu. Yaşanan paniğin ardından Çin’de birçok kentte karantina ilan edilerek üst düzey önlemler ve denetimler yapılmaya başlandı. Karantina kararıyla Çin‘in en kalabalık sokakları ve metroları boş kaldı ve insanlar evlerine kapandı.

Karantina altındaki kentler adeta ölü şehirlere dönüşmüş durumda ve insanların psikolojisini olumsuz etkilediği kaçınılmaz bir gerçek.

Çin’de sokak kameraları ve amatör kameralara yansıyan bazı görüntüler tüm dünya’da gündem olmuş durumda.

Coronavirüs başkalarına bulaştırırken görüntülenen ruh hastaları

Coronavirüsü başka insanlara bulaştıran ruh hastaları!

Enfekte durumda olan bazı ruh hastaları videolarda göründüğü gibi otomobillerin ve marketlerdeki ürünlerin üzerine tükürerek virüsten korunmaya çalışan insanlara corona virüsü enfekte etmeye çalışıyor.

Tıkla, konuyla ilgili düşüncelerini paylaş.

Karantina bölgesinde evden çıkmak için tehlikeli bir yol deneyen kadın!

Sokağa çıkmanın yasak olduğu bölgeler’de vatandaşlar dışarı çıkmak için tehlikeli yöntemler denemeye başladı. Video’da gördüğümüz gibi bir kadın apartmanın balkonundan demirlere tutunarak aşağı doğru tehlikeli bir şekilde iniyor.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
Sıradaki

Diğer haberler

X