Muhterem Nur, hayati tehlikeyi henüz atlatamadı!

muhterem nur hayati tehlikeyi atlatamadı
Abone Ol: 
G o o g l e News

Emre Gür

Editör

9 ay önce

14.04.2020 20:36:12

507 Okunma

facebook twitter whatsapp

Muhterem Nur, geçtiğimiz günlerde şeker hastalığı nedeniyle hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınmıştı. Gelen son bilgiler hayati tehlikeyi henüz atlatamadığı yönünde!

Yoğun bakımda!

Müslüm Gürses‘in eşi ve aynı zamanda oyuncu olan Muhterem Nur, şeker hastalığı nedeniyle hastaneye götürüldü. Nur’a, yapılan testler sonucunda şeker hastalığına bağlı olarak çoklu organ yetmezliği teşhisi konuldu. Tedavisine yoğun bakım ünitesinde devam edilen Nur’un hayati tehlikesinin devam ettiği örenildi.

muhterem nur yoğun bakımda

Uyutuluyor!

Hayati tehlikeyi atlatamayan usta oyuncu, doktorlar gözetiminde uyutularak tedavi ediliyor. Usta oyuncunun dün uyandırılması beklenirken doktorlar tarafından yapılan testler sonucunda uyutulmasına devam edilmesi gerektiği söylendi.

Ziyaret izni yok

Usta oyuncuyu hastanede ziyaret etmek isteyen birçok akrabası ve dostu Nur’un enfeksiyon kapma riski nedeniyle içeri alınmıyor.

Muhterem Nur kimdir?

Muhterem Nur, 31 Aralık 1932 yılında Manastırda dünyaya geldi. 1950’li yıllarda Yıldızlar Revüsü ve Kanun Namına gibi filmlerde oyunculuk yaptı. İlk başrol filmi Boş beşik olan Nur’un yıldızı Üç Arkadaş filminde parladı. Şöhret basamaklarını tırmanırken Müslüm Gürses’e aşık oldu ve 1986 yılında Gürsesle evlendiler.

 

İlgini çekebilir:  Milli Piyade Tüfeği MPT-76

reklamı kapat