Sedat Peker: Adıma sahte suç dosyası hazırlamışlar!

MehmetEditör
1.064Okunma
Odak modu

Sedat Peker, Karadağ’da bulunduğu sürede hakkında çıkan iddialar için hazırladığı ikinci cevap videosunu paylaştı.

Sedat Peker, yurtdışına çıkma sebebini açıkladı!

Peker, devletin içinde bulunan kripto kişilerin kendisiyle uğraştığını ve adına sahte suç dosyası düzenlendiğini açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden ağır hakaretlere maruz kalan Peker, sessizliğini bozdu ve kendisi hakkında planlanan oyunları kamuoyuyla paylaştı.

Evine gönderilen telefonun içerisinde adına düzenlemiş sahte suç dosyasını gören Peker, avukatları aracılığıyla dosyayı araştırdı ancak kripto kişiler tarafından oluşturulan dosya’nın uyap üzerinde kayıtlı olmadığı anlaşıldı.

Sedat Peker neden yurtdışına çıktı?

Bu olayların üzerine Peker, yurtdışına çıkmasının ailesi için en sağlıklı karar olacağını düşündü ve yatırımlarının bulunduğu Karadağ‘a gitme kararı alarak hazırlıklarına başladı.

Gitmeden önce sosyal medyada, iki gün sonra dönecekmiş gibi videolar ve resimler paylaşan Peker, havaalanında Cumhurbaşkanımızın uçağı inecek bahanesiyle uçağının içinde tam bir saat bekletildi. Cumhurbaşkanımızın uçağının o gün oraya inmediği sonradan anlaşıldı.

Kripto kişiler Peker’in yurtdışına çıkmasını istemiyordu ancak hakkında planladıkları sahte suç dosya hazır olmadığı için engel olamadılar.

Peker‘e göre kendisiyle uğraşan devletin belirli kademelerine yerleştirilmiş kripto kişiler, sahte dosya foyaları ortaya çıkınca sosyal medya üzerinden saldırdılar ve kendilerince karalama kampanyası başlattılar.

Peker’in açıklama yaptığı ikinci video;

Ünlü Rap Sanatçısı Ben Fero Hakkında Soruşturma! 2020
İlgili YazıÜnlü Rap Sanatçısı Ben Fero Hakkında Soruşturma! 2020 🔥
Haberdar ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
X