Eminem’in evine giren saldırgan tutuklandı!

Eminem’in evine giren saldırgan tutuklandı!

Emre GürEditör
Odak modu
Eminemin evine hırsız girdi!

Amerikalı Rapçi Eminem, geçtiğimiz aylarda talihsiz bir olay yaşamıştı. Ünlü Rapçi, evine giren kişiyi görünce şoka uğradı.

Rapçi, Yapımcı ve Aktör olan Eminem, 4 Nisan’da evinde uyuduğu sırada güvenlik alarmı çaldı ve uykudan kalktı. Evin odalarını kontrol eden rapçi, oturma odasına gittiğinde karşısında oturan yabancı bir kişi gördü. Şok içinde kalan ünlü rapçi, evine giren saldırganı oturma odasına kilitleri ve polise haber verdi. Kısa süre de olay yerine gelen polis ekipleri, hırsız tipli saldırganı etkisiz hale getirdikten sonra polis merkezine götürdü.

Eminem, saldırganı odaya nasıl kilitledi?

Olay yerinde inceleme başlatan ekipler, saldırgan’ın eve mutfak penceresinden girdiğini tespit etti. Pencereye taş atıp parçalanmasını sağladıktan sonra mutfak katına tırmanan saldırgan, evin içinde dolaşmaya başladı. Bu sırada Eminem yatak odası’nda uyuyordu. Oturma odasına giden saldırgan burada bir süre kaldıktan sonra ünlü rapçi tarafından fark edildi ve odaya kilitlendi.

Eminemin-evine-giren-saldırgan-Matthew-David-Hughes-tutuklandı

Saldırgan mahkemeye çıkarıldı ve tutuklandı

Yakalanan 26 yaşındaki saldırgan Matthew David Hughes, çıkarıldığı mahkeme’de, eve zarar vermek amaçlı girmediğini sadece ünlü rapçi ile konuşmak istediğini belirtti. Hakim, saldırganı dinledikten sonra, mülke zarar verme ve birinci derece ev işgali suçlarından   tutuklanmasına karar verdi. Zanlı tutuklanarak cezaevi’ne gönderildi.

Kaynak: TMZ

Tıkla, konuyla ilgili düşüncelerini paylaş.
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
Sıradaki

Diğer haberler

X