Kraliçe Elizabeth Sosyal Medya Hesaplarını Yönetebilecek Bir Uzman Arıyor

Kraliçe Elizabeth Sosyal Medya Hesaplarını Yönetebilecek Bir Uzman Arıyor-min

Emre

Editör

8 ay önce

353 Okunma

facebook twitter whatsapp

İngiliz Milletler Topluluğunun Kraliçesi unvanına sahip 93 yaşındaki II. Kraliçe Elizabeth sosyal medya uzmanı arıyor. Sarayın medya yetkileri LinkedIn üzerinden verdikleri ilanla alanında uzman bir sosyal medya sorumlusu aradıklarını belirtiler.

Verilen başvuru ilanında Kraliçe Elizabeth’in tüm sosyal medya hesaplarının yönetimi için tekniği bilen, kaliteli bir editör, metin yazma konusunda kendisini geliştirmiş alanında profesyonel bir kişinin işe alınacağı ve işe alınacak kişiye de yılda 50.000 sterlin ödeneceği belirtildi.

Kraliçe Elizabeth’in Sosyal Medya Sorumlusu

Kraliçe Elizabeth’in sosyal medya sorumlusu olacak direktör adayının, sosyal medyada kraliçenin varlığını hem dünya çapında hem de İngiltere halkı için göz önünde tutmaya yönelik çalışacağı detaylı bir şekilde ifade edildi. Bunun içinde sarayın LinkedIn hesabından branşında uzman olan, kendi kurumlarındaki ekiplerine liderlik yapabilecek ve dijital alanda kraliyet ailesinin sosyal medya hesaplarını düzenli olarak geliştirilmesinde çalışabilecek bir kişi aradıklarını duyurdular.

Kraliçe Elizabeth’in Sosyal Medya Sorumlusu

Dijital konuda ve sosyal medya alanında teknik bakımdan hem yönetme hem de düzenleme konularına vakıf, deneyimli, son teknolojik bilgilerle kendini donatmış ve iş alanında becerilerini geliştirmeye hevesli olma gibi şartlar konularak İngiliz kraliyet sarayı tarafından ilan verildi. Bunların dışında bu alanda çalışacak kişinin motivasyon, liderlik ve yönetim konusunda da becerilere sahip olması gerektiği de verilen ilanda özellikle vurgulandı.

II. Kraliçe Elizabeth için tam zamanlı olarak çalışacak olan sosyal medya direktörüne mesleki kariyer gelişimi için yapılacak destekle birlikte öğlen yemeği, yıllık 33 gün izin ve ayrıca ücret olarak 50 bin sterlin verileceği belirtildi. Buckingham sarayının verdiği bu ilana şu ana kadar 200 kişinin üzerinde başvuru yapıldı.


Son Paylaşılanlar
En Yeni! Dj Funky C'den Sosyal Mesafeli Konser!

Dj Funky C’den Sosyal Mesafeli Konser!

En Yeni!

Etkili İletişim Teknikleri

En Yeni! erdoğan, lise ve üniversite sınavlarını erteleyebiliriz

Kısa çalışma ödeneği ve Pandemi sosyal destek hizmeti uzatıldı!

Trend Olanlar
28.381 Okunma şehit komando er murat akman'ın son mektubu

Şehit Komando Er Murat Akman’ın son mektubu!

21.361 Okunma antalyalı mürsel ve anna

Antalyalı Mürsel ve Amerikalı Anna ayrıldı!

3.770 Okunma Acun ılıcalı'nın instagram canlı yayınını anlık 1 milyon kişi izlendi!

Acun ılıcalı’nın canlı yayınını anlık 1 milyon kişi izlendi!