Samsung Galaxy S11 Ailesi Hakkında Ortaya Çıkan Tüm Detaylar

Samsung Galaxy S11 Ailesi Hakkında Ortaya Çıkan Tüm Detaylar

Akıllı telefon denildiğinde ilk akla gelen teknoloji firmalarından olan Samsung, ortaya atılan yepyeni bir iddia ile gümbür gümbür geldiğini belli ediyor.

Emre GürEditör
Odak modu

Akıllı telefon denildiğinde ilk akla gelen teknoloji firmalarından olan Samsung, ortaya atılan yepyeni bir iddia ile gümbür gümbür geldiğini belli ediyor. Teknoloji devi firma Galaxy S11 ailesi olarak adlandırılan üç farklı boy ve tam tamına beş farklı varyantlı telefonlarını yakın zamanda tanıtmayı planlıyor. Her bir modelin 5G destekli olacağı da neredeyse kesin gibi. Gelin bu yeni modeller hakkında ortaya atılan ve büyük oranda doğru olan iddialara birlikte bakalım.

HER BİRİ BİRBİRİNDEN FARKLI ÖZELLİKLERE SAHİP MODELLER

Samsung Galaxy S11 ailesi, iddia edilene göre beş farklı varyant ile satışa sunulacak. Her bir varyantın birbirinden farklı özelliklerde olması da merak uyandırıyor. En küçük model olarak düşünülen modelin farklı bir isim ile satışa sunulması planlanıyor.
6,9 inç olarak düşünülen modelin orta model olarak düşünüldüğü iddia ediliyor. Firmanın bu akıllı telefon ailesinde yepyeni bir ekran tasarımı düşündüğü de ortaya atılan iddiaların başını çekiyor. Uzun bir ekrana sahip olacağı düşünülen yeni modellerin her biri 5G destekli olacak. Fakat iddialara göre ailenin en büyük boylu telefonunda yalnızca 5G desteği olacak. Diğer modeller LTE bağlantıyı da destekleyecek.

TELEFON AİLESİNİN DİĞER TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Samsung Galaxy S11 ailesi hakkında ortaya atılan diğer iddialara bakıldığında modellerin kamera yapısı da eskiye oranla daha iddialı geliyor. 108 megapiksellik bir arka ana kameraya sahip olacağı beklenen telefonların 2020 yılında piyasaya sürüleceği düşünülüyor.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
Sıradaki

Diğer haberler

X