Samsung Galaxy S11 Ailesi Hakkında Ortaya Çıkan Tüm Detaylar

Emre

Editör

9 ay önce

99 Okunma

facebook twitter whatsapp

Akıllı telefon denildiğinde ilk akla gelen teknoloji firmalarından olan Samsung, ortaya atılan yepyeni bir iddia ile gümbür gümbür geldiğini belli ediyor. Teknoloji devi firma Galaxy S11 ailesi olarak adlandırılan üç farklı boy ve tam tamına beş farklı varyantlı telefonlarını yakın zamanda tanıtmayı planlıyor. Her bir modelin 5G destekli olacağı da neredeyse kesin gibi. Gelin bu yeni modeller hakkında ortaya atılan ve büyük oranda doğru olan iddialara birlikte bakalım.

HER BİRİ BİRBİRİNDEN FARKLI ÖZELLİKLERE SAHİP MODELLER

Samsung Galaxy S11 ailesi, iddia edilene göre beş farklı varyant ile satışa sunulacak. Her bir varyantın birbirinden farklı özelliklerde olması da merak uyandırıyor. En küçük model olarak düşünülen modelin farklı bir isim ile satışa sunulması planlanıyor.
6,9 inç olarak düşünülen modelin orta model olarak düşünüldüğü iddia ediliyor. Firmanın bu akıllı telefon ailesinde yepyeni bir ekran tasarımı düşündüğü de ortaya atılan iddiaların başını çekiyor. Uzun bir ekrana sahip olacağı düşünülen yeni modellerin her biri 5G destekli olacak. Fakat iddialara göre ailenin en büyük boylu telefonunda yalnızca 5G desteği olacak. Diğer modeller LTE bağlantıyı da destekleyecek.

TELEFON AİLESİNİN DİĞER TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Samsung Galaxy S11 ailesi hakkında ortaya atılan diğer iddialara bakıldığında modellerin kamera yapısı da eskiye oranla daha iddialı geliyor. 108 megapiksellik bir arka ana kameraya sahip olacağı beklenen telefonların 2020 yılında piyasaya sürüleceği düşünülüyor.


Son Paylaşılanlar
En Yeni! Dj Funky C'den Sosyal Mesafeli Konser!

Dj Funky C’den Sosyal Mesafeli Konser!

En Yeni!

Etkili İletişim Teknikleri

En Yeni! erdoğan, lise ve üniversite sınavlarını erteleyebiliriz

Kısa çalışma ödeneği ve Pandemi sosyal destek hizmeti uzatıldı!

Trend Olanlar
28.385 Okunma şehit komando er murat akman'ın son mektubu

Şehit Komando Er Murat Akman’ın son mektubu!

21.376 Okunma antalyalı mürsel ve anna

Antalyalı Mürsel ve Amerikalı Anna ayrıldı!

3.770 Okunma Acun ılıcalı'nın instagram canlı yayınını anlık 1 milyon kişi izlendi!

Acun ılıcalı’nın canlı yayınını anlık 1 milyon kişi izlendi!